| Вага: | 26 кг |
| Матеріал: | сталь |
| Покриття: | антикорозійна фарба |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 900х500х800 мм |
| Товщина сталі: | 2 мм |
| Комплектація: |
стіл, полиця для інвентарю, 2 колеса |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴





